Servet 1. Bölüm Kıyafetleri

Servet 1. bölüm kıyafetleri

Show Tv ekranlarında ilk bölümü ile izleyenleri ile buluşan ve ilk bölümde nasıl tepkiler alacak, dizi beğenilecek mi ya da dizi kıyafetleri nasıl olacak sorularının cevaplarını aradık , dizi beğenileri kazanarak merakla takip edilirken Servet dizisi kıyafetleri de yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yerini aldı bile diyebiliriz.

Servet kıyafetleri bayanlardan tam not alan şık kobinlerini şık takılarla ve aksesuarla tamamlarken , özellikle Can kıyafetleri ise beylerden tam not alacak kombinlerden oluşuyor ve sezonda genç beylerin yakın takibinde yer alacak.

Servet dizi kıyafetleri arasında Ferah kıyafetleri beğenileri kazanırken, Ferah her bölüm artacak olan şıklığı ile  genç hanımların yakın takibinde yer alacaktır. Ayrıca Sevim kıyafetleri, Belkıs kıyafetleri, Duru kıyafetleri ve Hande kıyafetleri de yakın takipte olacaktır.

Servet  Oyuncuları ve Kadro:

Yapımını Ortaks Yapım’ın gerçekleştirdiği, yapımcılığını Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel’in üstlendiği, proje tasarımını Birsel Çıkıncı’nın yaptığı ve senaryosunu Murat Boyacıoğlu’nun yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor. Genç jenerasyonun gözde oyuncularından Yusuf Çim ve Bahar Şahin’in başrollerini paylaştığı dizide Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Tülay Günal, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay gibi güçlü isimler de yer alıyor.

Servet 1. Bölüm Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.