Sen Çal Kapımı 2.Bölüm Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı 2.bölüm kıyafetleri

Fox Tv de Çarşamba akşamı izleyici ile buluşan Sen Çal Kapımı 2.bölüm kıyafetleri ve kıyafet markaları da beğenileri kazanıyor. Dizide başarılı oyuncular Hande Erçel  ( Eda ) ve Kerem Bursin ( Serkan )  başrolleri paylaşırken ,Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Ahmet Somers, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden başarılı isimlerde onalara eşlik ediyor.

Sen Çal Kapımı kıyafetleri özellikle Hande Erçel Eda kıyafetleri ile şimdiden çok beğenildi ve dikkatleri çekti. Bununla birlikte Sadece Eda kıyafetleri değil Ceren kıyafetleri, Figen kıyafetleri ve Melek kıyafetleri de genç hanımlardan tam not alacaktır.

Sen Çal Kapımı dizi kıyafetleri Kerem Bursin Serkan kıyafetleri ile  sezonda beylerin yakın takibinde yer alacak birbirinden şık kombinlerle izleyenlerle buluşuyor. Ayrıca Engin kıyafetleri de beğenileri kazanan kıyafetler arasında yer alıyor.

Sen Çal Kapımı 2.Bölüm 15 Temmuz Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.