Şahane Damat Kıyafetleri 1.Bölüm


Şahane Damat kıyafetleri

Şahane Damat kıyafetleri

Yeni bir dizi yeni karekterler, yeni stil ve tarzlar ile yeni kıyafet kombinleri Şahane Damat  kıyafetleri ile bizleri ekranlarda ve tabi ki yazılarımızda bekliyor olacak.  Şahane Damat dizi kıyafetleri özellikle başrol oyuncuları Burcu Biricik kıyafetleri ve Ali Ersan Duru kıyafetleri ile sizleri her hafta yazımızın devamında yer alan galerimizde markaları ile birlikte bekliyor olacak.

Şahane Damat tanıtım kıyafetleri arasında Burcu Biricik beyaz dantel elbise ve sarı sandaletler tam da sezonun trenlerini yansıtıyor.Burcu Biricik siyah elbise ve siyah ayakkabı ise beğenileri kazanacak olan bir diğer elbise modeli olurken; Burcu Biricik açık mavi elbise ve kahverengi sandalet kombini de rahat ve şık görünüyor.1.bölüm kıyafetleri arasında ise Burcu Biricik /Melike sarı elbise ve gözlük dikkat çekiyor.

Şahane Damat kıyafetleri Ali Ersan Duru Mehmet  kıyafetleri ile ise sezonun erkek modasına yön verirken, beylerin stillerinde rol oynayacak.Ali Ersan Duru lacivert ceket, jean pantolon tişört, gömlek ve lacivert pantolon kadar Mehmet desenli mavi tişört ve lacivert pantolonda dikkat çekerek beğenileri kazanacaktır.

Şahane Damat 1.Bölüm 21 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.