Rüya 1.Bölüm Kıyafetleri


Rüya 1.bölüm kıyafetleri

Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin başrollerini paylaştığı Rüya dizisi Salı akşamı Show Tv ekranlarında görücüye çıkıyor . Pek çok kişinin merakla beklediği dizide Hazal Filiz Küçükköse tasarımcı olmak isteyen Elif karekterini canlandırırken; Ceyhun Mengiroğlu dünya tekstil sektörürünün veliahtı Bulut Giray rolü ile karşımızda yer alırken; Ulaş Tuna Astepe ise Alaz rolü ile izleyenlerle buluşuyor. Rüya dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile olduğu kadar dizi kıyafetleri ile de büyük beğeni kazanacak. tekstil ve tasarım defile ve şıklık olarak izleyenlerle buluşacak.

Rüya kıyafetleri Elif kıyafetleri ile sezonda bayan modasında yer alacak. Özellikle Elif elbise modelleri çok konuşulacak. Elif günlük kombinleri ile de genç hanımların beğenisini kazanacaktır. Hazal Filiz Küçükköse Elif somon rengi tanıtım elbisesi  dizinin tanıtım fragmanları ile birlikte tüm beğenileri kazandı. Hazal Filiz Küçükköse tanıtım elbisesi markası resimlerde sizleri bekliyor. Elif nakışlı pudra pembe elbise  ve Elif ekru elbise şimdiden beğenilen diğer kıyafetler oluyor.

Rüya dizi kıyafetleri erkek modasında Bulut kıyafetleri ile olduğu kadar Alaz kıyafetleri ile de çok konuşulacak. Bulut spor şık kombinleri ile olduğu kadar takım ve smokin modelleri ve renkleri ile de beğenileri kazanırken Alaz jean gömlek ve Alaz siyah yelekli gri takım çok şık görünüyor.

Rüya 1.Bölüm 18 Temmuz Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.