Rengarenk Kıyafetleri 2.Bölüm


Rengarenk 2.bölüm kıyafetleri

Rengarenk 2.bölüm kıyafetleri

Selin şekerci Renk karekteri ile Rengarenk dizisinde karşımıza çıkarak pek çok kişinin beğenisini kazandı.Sadece oynadığı karekter ile değil Rengarenk Renk kıyafetleri ile de çok beğenilen Selin Şekerciye Kaan Taşaner Can karekteri ile eşlik ediyor.

Rengarenk kıyafetleri hanımların beğenisini kazanırken sadece Renk kıyafetleri değil Derin kıyafetleri de beğenileri kazanıyor. Derin çizgili bluzunu pembe şort ve şık kolyesi ile tamamlayarak sezonun rahat ve şık görünümünü elde ediyor.

Rengarenk sponsorları Renk kıyafet markaları ile dikkat çekiyor. Renk düşük omuz beyaz bluz, jean şort,ceket ve vizon botlarla yaptığı kombin ben tarzım derken , desenli siyah elbise ise sezonun olmazsa olmazlarından birisi.

Rengarenk kıyafetleri arasında erkek modasının yeni isimlerinden Kaan Taşaner Can kıyafetleri de büyük beğeni kazanıyor. Can tişört model ve renkleri kadar gömlek ve pantolonları da dikkat çekiyor ve beğeni kazanıyor.

Rengarenk dizi kıyafetleri sezonda yakından takip edilecek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Markaları kıyafetler ile değil ayakkabı , çanta, gözlük ve takılarla da merak uyandıracak olan Rengarenk dizisi bayanlar ve beyler tarafından yakın takip edilecek olan diziler arasında yer alıyor.

Rengarenk 2.Bölüm 15 Temmuz Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.