Rengarenk Kıyafetleri 1.Bölüm


Rengarenk 1.bölüm kıyafetleri

Rengarenk 1.bölüm kıyafetleri

Her yaptığı olay,her söylediği gündem ve her giydiği moda olan Renk hayatımıza Rengarenk dizisi ile girince Rengarenk kıyafetleri de fragmanlarla birlikte dikkatleri çekmeye başladı. Başrollerinde Selin Şekerci (Renk) ve Kaan Taşaner (Can)’in yer aldığı Rengarenk dizisinin diğer oyuncuları arasında ; Ümit İbrahim Kantarcılar (Aras ), İbrahim Kendirci (Yiğit), Ferdi Sancar (Zeki Halay), İnci Türkay (Zerrin), Açelya Devrim Yılhan (Sedef) , Selin Yeninci (Neşe) , Merve Oflaz ( Saadet ) , Sertan Erkaçan (Ege) ve Cem Belevi (Pars), Şebnem Doğruer (Refika), Şükrü Türen (Mümtaz) yer alıyor. Karekterlerinin kıyafetleri yakından takip edilecek olan Rengarenk dizisi 8 Temmuz Cuma akşamı Atv ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Güzel ve başarılı oyucu Selin Şekerci Renkgarenk Renk kıyafetleri ile yaz sezonun yakın takip edilen isimleri arasında yer alacak.Renk genç hanımalrın yeni ekolü olacak kombinleri ile bu yaza damgasını vuracak. Rengarenk 1. bölüm kıyafetleri arasında Renk düşük omuz beyaz bbluz,kot şort kombini kader ,siyah büstiyer ve etek kombini de dikkat çekiyor. Desenli elbise ve desenli kimono ile trendleri yakalayan Renk kıyafetleri sezonda bizlerle buluşmaya devam edecek.

Bayanlar kadar beylerinde beğenisini kazanacak olan Rengarenk dizi kıyafetleri arasında Kaan Taşaner / Can kıyafetleri kadar Ümit İbrahim Kantarcılar /Aras kıyafetleri de beğenileri kazanacaktır. Dizinin kıyafet markaları ve yeni bölüm kıyafetleri için bizi takip etmeye devam etmelisiniz.

Rengarenk 8 Temmuz Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.