Poyraz Karayel Yeni Sezon Kıyafetleri


Poyraz Karayel 25. bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel 25. bölüm kıyafetleri

Pek çok kişinin heyecanla beklediği Poyraz karayel 25. bölüm ile yeni sezona başlıyor. Heyecanlı anları ile Poyraz Karayel dizisi izleyenleri ile Kanal D ekranlarında buluşuyor.Başrollerini, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar’ın paylaştığı, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Poyraz Karayel dizisi izleyicisini ekranların başına beklerken dizi kıyafetleri ile ilgili detayları merak edenleri ise yazımıza bekliyor.

 

Poyraz Karayel kıyafetleri arasında yeni sezon kıyafetleri, yeni sezon tanıtım kıyafetleri ve 25. bölüm kıyafetleri yer alıyor. Poyraz Karayel tanıtım kıyafetleri dikkat çeken bir şıklık içindeler.Poyraz Karayel 25. bölüm kıyafetleri ise şık ve güzel modelleri ile izleyenlerden tam not alacak.

 

Poyraz Karayel 25. bölüm kıyafetleri arasında Ayşegül kıyafetleri, Sema kıyafetleri ve Poyraz kıyafetleri ile dikkatleri çekiyor. Sema siyah elbisesi ve pudra rengi straplez elbisesi ile beğenilirken, Ayşegül şifon desenli elbisesi ve bordo ceket ile yaptığı  siyah kısa bluz ve siyah etek kombini çok şık görünüyor. Poyraz Karayel 25.bölüm kıyafetleri ve tanıtım kıyafetleri ile markaları sizleri galerimizde bekliyor.

 

30 Eylül Poyraz Karayel 25. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.