Poyraz Karayel Kıyafetleri 57.Bölüm


Poyraz Karayel 57.bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel 57.bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel 57. bölümde Ayşegül kıyafetleri ile adeta moda rüzgarları estirecek. Poyraz Karayel 57.bölüm kıyafetleri Ayşegül elbiseleri ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor ve  hanımlardan tam not alıyor.Sizlerde Poyraz Karayel Ayşegül kombinleri ve diğer kıyafetler ile ilgili detayları merak ediyorsanız yazımızın devamında yer alan galerimize bakmalısınız.

Poyraz Karayel kıyafetleri denilince Burçin Terzioğlu Ayşegül kıyafetleri ilk dikkat çeken kıyafetler oluyor. Ayşegül 57. bölümde gri dantel uzun elbisesi ve siyah uzun ceket ile çok beğenilecek. Bununla birlikte beyaz elbise ve jean ceket kombini çok tarz görünüyor.

Poyraz Karayel dizi kıyafetleri arasında erkek modasına yöçn veren Poyraz kıyafetleri kadar şimdilerde genç hanımların beğenisini kazanan ve bayan modasına yön veren Meltem kıyafetleri de dikatlerden kaçmıyor. Meltem 57. bölüm kıyafetleri arasında siyah tulum ve beyaz ceket kombini zıtların uyumunu yansıtırken; Meltem lacivert bomber ceket kombini de çok şık görünüyor. İçine giydiği beyaz tişört ve siyah fermuarlı etek ise yaşına uygun.

Poyraz Karayel 57.Bölüm 11 Mayıs Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.