Poyraz Karayel Kıyafetleri 53.Bölüm


Poyraz Karayel 53.bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel 53.bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel 53. bölüm şıklığı yazımızın devamında yer alan galerimizde sizlerle buluşuyor. Poyraz Karayel kıyafetleri her hafta dizi modası severler için markaları ile birlikte sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu Ayşegül kıyafetleri tarzı ile izleyenlerin beğenisini kazanmanın yanında dizi modası takipçilerinden de tam not alıyor. Ayşegül 53. bölüm kıyafetleri sezonun trendi olan trençkot modelleri, şık bluzlar ve pantolonlardan oluşuyor.

Poyraz Karayel dizi kıyafetleri arasında Poyraz kıyafetleri erkek modasına yön veriyor. Özellikle deri ceket kombinleri ile yakından takip edilen Poyraz takım kombinleri ile de çok şık görününce son bölümlerde takımlar daha sık kullanılıyor. poyraz siyah takımını koyu renk  minik desenli gömlek ile kombinliyor.

Poyraz Karayel 53. bölüm kıyafetleri arasında Sema kıyafetleri de yakından takip ediliyor. Sema her zaman şık giyinen bir kadın olarak izleyenlerden tam not alıyor. sema 53. bölüm kıyafteleri arasında lacivert çizgili ceket pantolon takım ve içine giydiği beyaz bluz çok şık görünüyor.

Poyraz Karayel dizi sponsorları denilince Despina kıyafetleri de dikkatlerden kaçmıyor. Bahri Babab ile evlenirken giydiği gelinlik ile çok beğenilen Despina günlük şıklık için tercih ettiği kombinlerle de beğenileri topluyor. Despina parıltılı gelinliği ile çok güzel görünüyor.

Poyraz Karayel 53.Bölüm 13 Nisan Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.