Poyraz Karayel Kıyafetleri 50.Bölüm

Poyraz Karayel 50.bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel 50.bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel 50. bölüm heyecanı izleyenleri sararken dizi kıyafetleri dizi modası takipçilerinin merakını cezbetmeye devam ediyor. Poyraz Karayel 50.bölüm kıyafetleri arasında Ayşegül etek, bot, triko modelleri ve markaları, poyraz kıyafet sponsorları, Sema kaban ve Despina kıyafet markaları açıklanıyor.

 

Poyraz Karayel kıyafetleri arasında Ayşegül /Burçin Terzioğlu kıyafetleri her hafta hanımların en çok beğendiği ve yakından takip ettiği bayan dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ayşegül 50. bölüm bot modelleri ve renkleri ile dikkat çekiyor. Vizon rengi bot Ayşegül’ün boyunu daha uzun gösterirken ; siyah kahve renklerden oluşan bot ise çok stil duruyor. Ayşegül bej rengi triko,desenli gömlek ve lacivert etek kombini çok şık ve tarz görünen bir  kombin olarak hanımlardan tam not alacak.

 

Poyraz Karayel dizi kıyafetleri denilince Poyraz deri ceket modelleri , hırkaları, gömlek ve tişörtleri akla geliyor. Poyraz stili erkek modasına yön vermeye devam ediyor. Despina kıyafetleri de dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor . Despine siyah elbise ve siyah ceket ile şık ve asil görünüyor. Poyraz Karayel 50. bölüm dizi sponsorları için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Poyraz Karayel 50.Bölüm 23 Mart Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.