Poyraz Karayel 39. Bölüm Dizi Kıyafetleri


 

Poyraz Karayel 39.bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel 39.bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel 6 Ocak akşamı yayınlanacak olan 39. bölümü ile heyecanla bekleniyor . Poyraz, Ayşegül arasında yaşanacaklar kadar merakla beklenen bir diğer konu ise dizi kıyafetleri oluyor. Poyraz Karayel dizisinde giyilen kıyafetler ,ayakkabılar kullanılan çanta, aksesuar ve takılar yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Poyraz karayel 39. bölüm kıyafetleri yine çok şık ve yine merakla incelenecek olan kombinlerden oluşuyor. Aşegül giyim modelleri ve markaları özellikle yakından takip edilirken, Sema kıyafetleri, Despina kıyafet markaları ve Songül kıyafet sponsorları  da yakından izlenen bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Poyraz kıyafetleri ve markaları ise erkek dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alıyor ve takip ediliyor.

 

Poyraz Karayel dizi kıyafetleri sezonun trendi olan deri ceket ve montları ile, şık kaban ve mont modellerini birbirinden güzel elbise, kazak, gömlek ve aksesuarlarla oluşturulan kombinlerle dikkatleri çekiyor. Poyraz Karayel 39. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

Poyraz Karayel 39.Bölüm 6 Ocak Kıyafet Galerisi:

3 Cevaplar

  1. Neriman dedi ki:

    Sema’nın giydiği asker yeşili elbise hakkında da bilgi verir misiniz? Aon sahnelerdi nikah masasına giderken üstünde olan elbise. Markasını öğrenmek isterim. Teşekkür ederim iyi çalışmalar.

  2. Busra dedi ki:

    39. Bolumde aysegulun giydigi mavi paltonun altina gri bir kazak vardi onun markasini ogrenmek istiyorum

  3. aysen dedi ki:

    meltemin güderi kabanının nereden alındığını merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.