Poyraz Karayel 32.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Poyraz Karayel 32. bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel 32. bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel dizisinde işler karışıyor. poyraz Bahri Babayı tutuklamak zorunda kalıyor. Bu durumda Ayşegül’ün tepkisi nasıl olacak? Bahri Baba nasıl kurtulacak? Poyraz ve Ayşegül beraberliği devam edecek mi? Tüm sorularımızın cevapları için Poyraz Karayel 32. bölüm 18 Kasım Çarşamba bizleri Kanal D ekranlarına beklerken dizi kıyafetleri ise bizlerle yazımızda hemen buluşuyor.

 

Poyraz Karayel 32. bölüm kıyafetleri yine şık ve dikkat çeken parçalarla bizlerle buluşuyor. Poyraz deri ceket, gömlek, tişört,kazak  ve pantolondan oluşan kombinleri ile erkek modasına yön veriyor.Poyraz kıyafetleri pek çok kişinin yakın takibinde yer alıyor.

 

Poyraz Karayel kıyafetleri arasında özellikle bayanların beğenisini kazanan Ayşegül kıyafetleri oluyor. Ayşegül kıyafetleri kadar dikkat çeken bir diğer isim Sema kıyafetleri oluyor.Pek çok bayanın yakından takip ettiği Poyraz Karayel dizi kıyafetleri 32. bölümde de dikkatlerden kaçmıyor. Sizlerde Poyraz Karayel kıyafetleri ve markaları yakından incelemek için galerimizde bulunan resimleri tıklamalısınız.

 18 Kasım Poyraz Karayel 32.Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.