Poyraz Karayel 26. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Poyraz Karayel 26. bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel 26. bölüm kıyafetleri

Poyraz Karayel 26. bölüm Ayşegül kıyafetleri, dizi sponsorları ve markaları kadar Poyraz tişört, gömlek ve pantolon modelleri ve kıyafet markaları ve Mete kıyafetleri ve markaları merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Pek çok kişinin kıyafetlerini merak ettiği Poyraz Karayel dizisi şık kıyafetleri ile bu hafta da çok beğenilecek.

 

7 Ekim Çarşamba 26. bölüm Poyraz Karayel kıyafetleri dizi modası takipçilerinin dikkatinden kaçmayacak şıklıktalar. Ayşegül 26. bölüm  kıyafetleri adeta şıklık yarışındalar. Gri balıkçıl yaka bluz ve siyah etek ile bir başak güzel ve şık görünen Ayşegül dantel elbisesi ile zarif görünüyor. Tulumların oldukça trend olduğu sezonda Ayşegül siyah tulum ve takı modelleri çok hoş görünüyor.

 

Poyraz Karayel İlker Kaleli/Poyraz kıyafetleri ise erkek modasına yön veren renk ve modelleri ile bu hafta da çok beğenilecek kombinlerden oluşuyor.Poyraz siyah deri ceket ve mavi tişört çok şık görünürken,Poyraz gri tişört,siyah pantolon ve ayakkabı kombini de beğenilecek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Poyraz Karayel 26. bölüm kıyafetleri ve markaları detayları ile birlikte yakından inecelem isteyenleri galerimizde bekliyor.

 

7 Ekim Poyraz Karayel 26. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.