Poyraz Karayel 23. Bölüm Kıyafetleri


Poyraz Karayel 23. bölüm 10 haziran kıyafetleri

Poyraz Karayel 23. bölüm 10 haziran kıyafetleri

Poyraz Karayel dizisinde heyecan rüzgarları esmeye devam ediyor. Poyraz ile ilgili gerçeği öğrenen Ayşegül ne yapacağını bilemediği bir sırada bir de Oğuz’u öldürmek suçundan tutuklanır. Poyraz’ın ise Ayşegül’ü kurtarmak için Zafer’e ihtiyacı vardır ve Zafer ise Bahri tarafından alıkonmuştur. Poyraz Zafer’in Bahri’den kaçırıp Ayşegül’ü kurtarabilecek mi? Poyraz Karayel 23. bölüm de neler olacak, hep birlikte 10 Haziran Çarşamba akşamı öğrenirken sizlerde Poyraz Karayel kıyafetlerini yazımızda şimdi inceleyebilirsiniz.

Poyraz Karayel Burçin Terzioğlu/Ayşegül kıyafetleri büyük beğeni ile takip ediliyor. Özellikle 23. bölüm de giydiği desenli sezonun trendi kimonosu çok beğenilecek.Kimonosunu beyaz bluz , lacivert pantolon ve platform  ayakkabılar ile tamamlayan Ayşegül uzun kolyesi ile şıklığını bütünlemiş.

Poyraz Karayel 23. bölüm kıyafetleri arasında Begüm beyaz kombini ile dikkat çekiyor. Beyaz file ceket ve beyaz bluz kombinini siyah pantolon ve gri clutch çanta ile tamamlayan Begüm şık görünümü ile hanımlardan tam not aldı. Poyraz Karayel kıyafetleri arasında  Poyraz kıyafetleri de beğenileri toplayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Poyraz Karayel 10 Haziran Çarşamba Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.