Paramparça Sezon Finali Kıyafetleri 71.Bölüm


Paramparça 71.bölüm kıyafetleri

Paramparça 71.bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamı 71. bölüm ile sezon finali yaparak ekranlara veda edecek olan Paramparça  dizi kıyafetleri de Eylül ayına kadar bizlerle buluşamayacak. Sezon finalinde şahane kombinlerle bizlerle buluşan Paramparça izleyenlerden tam not alacaktır.

Paramparça sezon finali kıyafetleri arasında Hazal püsküllü ekru yelek ve boncuk detaylı beyaz bluz kombini çok şık ve trend olan ton sür ton modasına çok uygun şıklıkta.

Paramparça kıyafetleri arasında her zaman ön plana çıkan Dilara kıyafetleri bu hafta da şık ve elegan görünüyor. Dilara jean pantolonunu beyaz yelek,ekru bluz ve kolye ile tamamlıyor.

Paramparça 71. bölüm kıyafetleri arasında Cansu kıyafetleri nikah elbisesi ile devam ediyor. Cansu beyaz nikah elbisesi, topuz saçları ve saçlarına taktığı çiçeklerle çok hoş görünüyor. Deniz ise şık smokin damatlık ile mükemmel görünmeyi başarıyor.

Paramparça sponsorları arasında Ayşe siyah bluz, sarı bluz, kolye ve küpe kadar, Harun yeşil ceket ve pantolon kombini, Candan kırmızı bluz ve Ozan gömlek ile gözlük çok beğenilecek ve yakından takip edilecek olan kıyafetler arasında yer alıyor.

Paramparça 71.Bölüm 20 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.