Paramparça Kıyafetleri 87.Bölüm


Paramparça 87.bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında heyecan devam ederken şık kıyafet kombinleri de Paramparça dizi kıyafetleri ile izleyenlerle buluşmaya devam ediyor.

Genç hanımların yakın takibinde olan Paramparça Hazal kıyafetleri bu hafta da çok şık görünüyor. Hazal koyu yeşil kaban ,gri triko ve pantolon kombini sezonun trendlerini tarzı ile birleştirerek ekranlara taşıyor. Hazal gri mavi elbise ise çok hoş görünüyor.

Paramparça 87.bölüm kıyafetleri kıyafetleri Cansu kıyafetleri ile dikkatlerden kaçmıyor. Cansu gri kaban kadar desenli bluz ve pantolon ile dikkatleri çekiyor.Kombini desenli siyah çanta ile tamamlayan Cansu jean pantolon ile ise çizgili gölek tercih ediyor.

Paramparça sponsorları Asuman kıyafetleri ile çok yakından takip ediliyor. Asuman tarzı ile dikkat çekerken giydiği kıyafetler ile hanımlardan tam not alıyor. 87. bölümde Asuman kol detaylı pudra bluz ile beğenileri kazanacak.

Paramparça kıyafetleri Cihan kıyafetleri de çok beğeniliyor. Cihan gri kazak çok şık görünüyor ve kazağını ekose palto ile tamamlayan Cihan kadar şık görünen bir diğer isim ise Harun oluyor. Harun lacivert kazak ve ceket çok şık görünüyor.

Paramparça 87.Bölüm 16 Ocak Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.