Paramparça Kıyafetleri 70.Bölüm


Paramparça 70.bölüm kıyafetleri

Paramparça 70.bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamı moda rüzgarını ekranlara Paramparça dizi kıyafetleri taşımaya devam ediyor. Pek çok hanımın yakından takip ettiği Paramparça dizisinde giyilen kıyafetler aynı zamanda beylerin de yakın takibinde yer alıyor.

Paramparça sponsorları arasında en çok beğeni toplayan ve yakından takip edilen Dilara kıyafetleri 70. bölümde de dikkatleri çekiyor. Siyah bluz ve pantolonunu kolye ve bileklik ile tamamlayan Dilara zarif ve şık görünüyor.

Dizinin genç isimlerinden Cansu kıyafetleri her hafta izleyenlerin beğenisini kazanırken pek çok genç hanım Cansu tarzı ile kendi tarzını birleştiriyor. Cansu düşük omuz lila bluz ve jean pantolon ile genç, fresh ve tarz görünüyor. Cansu kıyafetleri bu kadarla da bitmiyor. Paramparça 70. bölüm kıyafetleri arasında Cansu kırmızı elbise büyük beğeni kazanıyor. Elbisesini siyah tarz bir ayakkabı ile tamamlayan Cansu mavi kimono da çok şık görünüyor.

Paramparça dizi kıyafetleri Hazal ve Ozan kıyafetleri ile gençlerin ilgilisi çekmeye devam ediyor. her hafta çok şık ve tarz gördüğümüz Hazal bu hafta da tarzını devam ettiriyor ve sezonun trenddi renkli bluzlar ile bizlerle buluşuyor. Ozan mavi gömlek ve lacivert pantolon ile şık görünüyor.

Dizinin bu sezon isimlerinden olan  ve sezon sonunda diziye veda edeceği konuşulan Ayşe karekteri de kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Paramparça Ayşe kıyafetleri 70. bölümde çok şık görünüyor. Ayşe siyah mini eteğini hardal sarısı bluz ile tamamlıyor ve sezonun trend renklerini taşımaya devam ediyor. Ayşe yeşil elbise ,beyaz ceket,siyah bluz ve pantolonda çok şık görünüyor.

Paramparça 70.Bölüm 13 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.