Paramparça Kıyafetleri 69.Bölüm


Paramparça 69.bölüm kıyafetleri

Paramparça 69.bölüm kıyafetleri

Şık kıyafetleri,şahane takılar ve harika kombinler, hepsi ve daha fazlası Paramparça 69. bölüm kıyafetleri ile birlikte bizlerle olacak. Göz kamaştıran elbisesi ile Ayşe, şık kombini ile Dilara ,her yaşın tarzı ile Maide ve genç hanımların beğendiği Hazal kıyafetleri sizlerle galerimizde buluşuyor.

Paramparça kıyafetleri arasında bu hafta Ayşe kombinleri çok beğenilecek. Ayşe kırmızı uzun elbise çok şık ve güzel görünüyor. Ayşe elbisesini şık bir kemer ve şahane kolye ile tamamlıyor.Kolye ve kemer seçimi ile elbiseyi daha da şık gösteren Ayşe renkli çizgili lacivert kimono ile sezonun trendini yakalamış. Ayşe kombinleri ile şık ve güzel görünürken takı seçimleri ile de dikkatleri çekiyor.

Paramparça sponsorları Dilara şıklığı ile her zaman beğenileri kazanıyor. Dilara her kombin ile cool ,elegan ve şık görünerek tarzını koruyor. Dilara ekru yelek,pudra bluz kombininde kullandığı şık kolye ile tarzını tamamlıyor.

Paramparça dizi kıyafetleri her yaş grubundan kişiye hitap eden kombinleri ile beğenileri kazanıyor Genç hanımlar için Hazal kıyafetleri dikkat çekerken orta yaş hanımlar için maide kıyafetleri beğenileri kazanıyor. Hazal siyah elbise ve ayakkabı çok hoş görünüyor. Maide bordo pantolon ,mavi gömlek ve kolye kombini ile zarif görünmeye devam ediyor.

Paramparça dizi sponsorları erkek modasına yön vermeye devam ediyor.Harun kıyafetleri tarzı ile yakından takip ediliyor. Harun bordo ceket kombini çok şık. Cihan kıyafetleri de yine her zaman ki gibi beğenileri kazanıyor. Cihan lacivert ceket kadar ,açık renk ceket,mavi gömlek kombini de çok şık görünüyor.

Paramparça 69.Bölüm  6 Haziran Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.