Paramparça Kıyafetleri 67.Bölüm


Paramparça 67.bölüm kıyafetleri

Paramparça 67.bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamı denildiğinde akla ilk gelen  Paramparça dizisi oluyor. paramparça Dilarası,Cihanı Ayşesi ve Harun’u ile birlikte her Pazartesi akşamı evlerimize konuk oluyor. Paramparça kıyafetleri de stylingi ile bizlerin stilini etkilemeye devam ediyor.

Paramparça 67.bölüm kıyafetleri arasında birkaç bölümdür pasif kıyafetlerle gördüğümüz Dilara kıyafetleri ön plana çıkıyor. Dilara tüm zerafeti ce şıklığı ile bu bölüm bizlerle olacak. Dilara gri elbise şık ve rahat görünümü ile dikkatleri çekerken,siyah trençkot, beyaz bluz ve siyah pantolon zıtların uyumunu mükemmel buluşturuyor.

Paramparça sponsorları Ayşe kıyafetleri ile şıklığına şıklık katıyor. Ayşe nar çiçeği pantolon bluz kombini kadar, beyaz tulum, gri mavi bluz ve beyaz pantolon kombinleri ile de çok şık görünüyor. Ayşe kıyafetleri ile olduğu kadar takıları ile de dikkat çekenler arasında yer alıyor.

Paramparça dizi kıyafetleri arasında Cansu kıyafetleri ve Hazal kıyafetleri genç hanımlara örnek oluyor. Cansu 67. bölümde beyaz eteğini siyah bluz ve ceket ile kombinliyor. Hazal ise mavi gömleğini şık bir kolye ve broş ile tamamlayarak tarzım diyor.

Paramparça dizi sponsorları erkek modasının öncüleri arasında yer alıyor. Cihan kıyafetleri takım ve gömlek kombileri ile dikkat çekerken, Harun takım ve gömlekleri ve Ozan mavi gömlek ile beğenileri kazanıyor. sizlerde paramparça 97. bölüm kıyafet markaları ile ilgileniyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

Paramparça 67.Bölüm 23 Mayıs Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.