Paramparça Kıyafetleri 65.Bölüm


Paramparça 65.bölüm kıyafetleri

Paramparça 65.bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamları oynayarak dizi kıyafetleri ile dizi modasına yön veren Paramparça dizisi sadece kıyafetleri ile değil,takı,çanta ve ayakkabı modelleri ile de beğenileri kazanıyor. Paramparça  dizi kıyafetleri bu hafta da modaya yön verecek kombinleri ile beğenileri kazanacak.

Paramparça 65. bölüm kıyafetleri arasında Ayşe kıyafetleri çok beğenilecek kombinleri ile dikkatlerden kaçmıyor. Sezonun trendi kimonosu ile şık ve tarz görünen Ayşe desenli uzun kimonosunu düz beyaz bluz ve hardal sarısı pantolonla kombinliyor ve beyaz ayakkabı tercihi ile şık ve tarz görünmeyi başarıyor.

Paramparça dizisinin en tarz görünen kadınlarından birisi ise Maide oluyor. Paramparça maide kıyafetleri beğenileri kazanmaya devam ediyor. Şık kırmızı bluz ve pantolon kombini elegan bir şıklık için ideal bir seçim . Ayrıca hardal rengi şal ve babet ile şıklığını tamamlamış.

Paramparça kıyafetleri arasında şık ve zarif seçimleri ile Dilara kıyafetleri her zaman dikkatleri çekiyor. Dilara trençkot modeli çok beğenilse de her hafta aynı kıyafeti görmek hanımları biraz sıktı. Ama yine de böyle bir trençkot rengi ve modeli ile hanımların olmazsa olmazları arasında yer almalı.

Paramparça sponsorları arasında Cansu kıyafetleri, Hazal kıyafetleri,Candan kıyafetleri bayan modasının diğer öncüleri arasında yer alırken;  Cihan kıyafetleri ve Harun kıyafetleri ise erkek modasını yönlendirmeye devam ediyor. Paramparça 65. bölüm kıyafetleri ve markaları il ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Paramparça 65.Bölüm 9 Mayıs Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.