Paramparça Kıyafetleri 60.Bölüm


Paramparça 60.bölüm kıyafetleri

Paramparça 60.bölüm kıyafetleri

Paramparça dizisi dizi kıyafetleri ve şıklık denilince ilk akla gelen dizilerden birisi. Her hafta bayan kahramanlar tarzları ve şıklıkları ile kadın modasına yön verirken ; erkek kahramanlarımız da erkek modasına yön veriyor. Paramparça kıyafetleri denilince Dilara giyimleri, Cansu elbiseleri, Hazal kombinleri, Ayşe kıyafetleri,Maide kıyafet markaları,Cihan kıyafet kombinleri ve Harun kıyafet sponsorları akla geliyor.

 

Paramparça 60. bölüm kıyafetleri tam anlamıyla şıklık yarışı olacak diyebiliriz. Özellikle Hazal kıyafetleri 60. bölüme damgasını vuracak. Hazal tarzı ile pek çok genç hanımın yakın takibinde yer alırken bu bölüm kombinleri çok beğenilecek. özellikle sezonun trendi olan gömlek ve ceket kombinleri çok şık. Deri ceket denilince akla gelen isimlerden olan Hazal bu hafta ki deri ceket kombini ile de beğenileri kazanacak.

 

Cansu kıyafetleri de Paramparça dizisinde beğenileri kazanan kıyafetler arasında yer alıyor. Cansu hanım hanımcık tarzı ve stili ile zarif ve şık görünmeye devam ediyor. Cansu mavi elbise ve siyah mont ile tarzını koruyor.

 

Diziminin en yeni tarz kadınlarından olan Maide Hala bence stili olan ve yaşı ile birlikte stili de güçlenen kadınlardan birisi. Maide pantolon gömlek-bluz  kombinleri çok başarılı . Maide pudra bluz, bord pantolon kombininde palto ve hırka olarak bej rengini tercih ediyor.

 

Paramparça dizi kıyafetleri arasında Ayşe kıyafetleri de dikkat çekiyor. Ayşe psikiyatrist olarak güçlü bir duruş ve yapıda olacak diye tahmin ediyordum ,ama Ayşe şimdilik daha yeni aşık genç kız tavırları ile bizlerle buluşuyor. Tavırları nasıl olursa olsun Ayşe şıklığı izleyenlerden tam not alıyor.

 

Dilara kıyafetleri her hafta en beğenilen kıyafetler arasında yer alıyor. Ebru Özken Dilara kıyafetleri arasında 60. bölümde giydiği gri lila elbise (dumanlı lila ) sezonun trend renklerinden birisi ve Dilara’ya çok yakışmış.Dilara siyah sabahlık yine hanımlardan tam not alacak.

 

Erkek modasına kıyafetleri ile yön veren Cihan kıyafetleri arasında bu hafta yelekli kombini dikkat çekiyor. Erkek modasının diğer öncülerinden birisi de Harun kıyafetleri oluyor. Harun giydiği takımlar kadar gömlek pantolon kombinleri de çok şık. Paramparça 60. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

Paramparça 60.Bölüm 4 Nisan Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.