Paramparça Kıyafetleri 57.Bölüm

Paramparça 57.bölüm kıyafetleri

Paramparça 57.bölüm kıyafetleri

Paramparça dizisinde hayatlar hiç düzenli ve yolunda olmuyor. Bitmeyen olaylar dizisi devam ederken şimdilerde Cihan’ın hayatına psikiyatrist Ayşe girdi. Hazal’ı tedavi ederken Cihan ile yakınlaşacak mı diye sormuyorum,çünkü bence tamda öyle olacak. Paramparça kıyafetleri de tüm bu olaylar sırasında her bölüm farklılıkları ile bizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Dizi kıyafetleri denildiğinde ilk akla gelen dizilerden birisi olan Paramparça 57.bölüm kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyor. Dilara her zaman kıyafetleri ile beğenilen kadınlar arasında yer alıyor. Bu durumu hamileliği ile de devam ettiriyor. Dilara beyaz gömlek bej etek kombini ile çok hoş görünürken bu hafta asıl deri detaylı siyah bluz çok beğenilecek.

 

Hazal kıyafetleri özellikle genç hanımlardan tam not alıyor. Hazal jean elbise Paramparça dizi kıyafetleri arasında en çok beğenilecek olanlardan birisi. Hazal elbisesini beyaz ayakkabısı ile tamamlayarak tarzını ortaya koymuş. Dizide Ozan kıyafetleri,Candan kıyafetleri, Harun kıyafetleri ve Cihan kıyafetleri de yakından takip ediliyor. Sizlerde Paramparça 57.bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları öğrenmek istiyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

 

Paramparça 57.Bölüm 14 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.