Paramparça Kıyafetleri 56.Bölüm

Paramparça 56.bölüm kıyafetleri

Paramparça 56.bölüm kıyafetleri

Paramparça 56.bölüm kıyafetleri, 7 Mart dizi sponsorları, Ayşe bordo bluz, Cihan lacivert takım, Dilara antrasit sabahlık, Hazal püsküllü çanta, gri bluz ve jean pantolon , yeni bölüm markaları yazımızın devamında yer alan galerimizde açıklanıyor.

 

Paramparça 56. bölüm kıyafetleri arasında psikiyatrist Ayşe kıyafetleri büyük beğeni toplayacak. Ayşe şık giyinen bakımlı bir kadın olarak bu bölüm kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyor.

 

Ebru Özkan’ın canlandırdığı Dilara kıyafetleri her hafta Paramparça dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Dilara antrasit sabahlık yeni bölümün en dikkat çekici kıyafetlerinden birisi. Ayrıca siyah palto modeli de çok şık görünüyor.

 

Paramparça kıyafetleri denilince akla gelen isimlerden birisi Hazal oluyor. Hazal kıyafetleri genç hanımların yakın  takibinde yer alıyor. Hazal 56. bölüm kıyafetleri arasında  siyah deri ceket, siyah pantolon ve püsküllü siyah çanta çok beğenilecek.

 

Erkek modasına yön veren kıyafetler arasında Ozan kıyafetleri ve Cihan kıyafetleri yer alıyor. Ozan genç beylerin stilinde etkili olurken ; Cihan başarılı bir iş adamı olarak her zaman şık görünüyor. Paramparça 56. bölüm kıyafetleri ve markaları sizlerle galerimizde buluşmayı bekliyor.

 

Paramparça 56.Bölüm 7 Mart Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.