Paramparça Kıyafetleri 55.Bölüm

Paramparça 55. bölüm kıyafetleri

Paramparça 55. bölüm kıyafetleri

Paramparça dizisi  Pazartesi akşamı yeni ve heyecanlı bir bölüm ile ekranlarda ki yerini almaya devam ediyor. Diziye psikolog Ayşe olarak katılan Şükran Ovalı ile dizi yeni bir heyecan kazandı. Şimdilerde izleyici Cihan ile Ayşe arasında olacakları merakla bekliyor. Paramparça kıyafetleri açısından da bir şıklık olarak eklenen Ayşe kıyafetleri şimdiden izleyenlerden yam not aldı.

 

Paramparça 55. bölüm kıyafetleri arasında Cansu kıyafetleri bu haftanın en çok dikkat çeken kıyafetlerinden olacak. Cansu sarı kazak, Kahverengi mont,vizon rengi asimetrik yelek ve şort çok konuşulacak olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Hazal kıyafetleri de Paramparça dizisinin şık kıyafetleri arasında yer alıyor ve dizi sponsorları en çok merak edilenlerden birisi oluyor. Hazal  55. bölüm kıyafetleri arasında deri mont, mavi kazak ve siyah bot yer alıyor.

 

Paramparça dizi kıyafetleri arasında Ayşe kıyafetleri hemen dikkatleri çekerek takip edilen dizi kıyafetleri arasında yerini aldı. Ayşe 55.bölüm kıyafetleri arasında beyaz gömlek ,kolye ve jean pantolon kombini çok dikkat çekecek.

 

Dilara dizinin asıl kadını olarak her zaman şık ve bakımlı görünmeyi başarıyor. 55. bölümde Dilara desenli ceket, deri pantolon ve  beyaz bluz kombini ile beğenileri kazanacak. Paramparça 55.bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için sizlerde galerimizi gezmelisiniz.

 

Paramparça 55. bölüm 29 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.