Paramparça Kıyafetleri 54.Bölüm

Paramparça 54.bölüm kıyafetleri

Paramparça 54.bölüm kıyafetleri

Paramparça dizisi 54. bölümde yine heyecanlı anların yaşanması ile birlikte izleyenleri ekranların başına kilitleyecek. Paramparça dizisine psikiyatrist Ayşe olarak dahil olan Şükran Ovalı güzelliği ve şıklığı ile göz kamaştırırken karekteri ve oyunculuğu ile bu hafta görücüye çıkacak. Cihan’ın hayatına Gülseren’den sonra bu kez de Ayşe hanım dahil olacak gibi görünüyor. Paramparça 54. bölüm kıyafetleri tüm dikkatleri dizinin üzerine çekecek şıklıktalar.

 

Paramparça kıyafetleri arasında artık Ayşe kıyafetleri de dikkat çekecek. Şükran ovalının hayat verdiği Ayşe karekteri ilk andan itibaren şık stili ile çok beğenilecek. Sezonun trendi olan ton sür ton  kıyafet kombini ilew göz kamaştırıyor. Ayşe midi yırtmaçlı beyaz elbisesini ekru kaban ile tamamlıyor . Stilettoları ve renkli çantası ile tarz bir görünüm sergiliyor.

 

Paramparça dizi kıyafetleri arasında yer alan Dilara kıyafetleri 54. bölüm şıklığı ile bizlerle buluşuyor. Dilara mor elbise kadar dikkat çeken bir diğer parça Dilara siyah palto oluyor. Dilara şıklığını korurken bebeğini Harun’dan koruyabilecek mi? Paramparça 54. bölüm kıyafetleri ve markaları için detayları sizlerle galerimizde paylaşıyoruz.

 

Paramparça 54.Bölüm 22 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.