Paramparça Kıyafetleri 53.Bölüm


Paramparça 53.bölüm kıyafetleri

Paramparça 53.bölüm kıyafetleri

Paramparça dizisi pazartesi akşamlarının fenomen dizisi olarak ekranlardaki yerini almaya devam ediyor. Gülseren rolünü oynayan Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılması ile dizinin yeni bölümlerindeki gelişmeler merakla bekleniyor. Paramparça kıyafetleri de heyecan ve merakla takip edilmeye devam ediyor.

 

Paramparça 53.bölüm kıyafetleri arasında Dilara kırmızı kazak  ve siyah pantolon kombini şık ve trend görünüyor. Dilara siyah bluz ve siyah yelek ile de beğenileri kazanacak. Dilara’nın bir diğer kıyafeti ise uzun kol siyah elbisesi okuyor. Zarif ,asil ve şık.

 

Paramparça dizi kıyafetleri arasında diziye Harun’un halası olarak dahil olan ve Maide karekterini oynayan Hümeyra kıyafetleri de çok dikkat çekecek. Hümeyra/Maide Hala  53.bölüm palto,gömlek ,şal ve elbise modelleri ile izleyenlerden tam not alacak.

 

Dizinin genç hanımlarından Cansu kıyafetleri de yakından takip ediliyor. Cansu 53.bölüm kıyafetleri arasında siyah mont, bordo elbise,kahve deri mont,gri kazak,siyah pantolon ve siyah bot ile çok şık görünürken ,kahve şort ve kahve mont kombini ile trendleri zorluyor.

 

Paramparça Hazal kıyafetleri de yeni bölüm kıyafetlerine damgasını vuracak. Hazal etek uçlarında  dekolte detayları bulunan siyah pileli etek ve koyu gri kazak ile çok şık görünüyor.Ozan ise lacivert mont kombini ile beğenileri kazanacak. Paramparça 53.bölüm kıyafetleri ve markaları için galerimizi gezmelisiniz.

 

Paramparça 53.Bölüm 15 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.