Paramparça Kıyafetleri 52.Bölüm

Paramparça 52.bölüm kıyafetleri

Paramparça 52.bölüm kıyafetleri

Paramparça dizisinde Gülseren karekterini canlandıran Nurgül Yeşilçay’ın bir süredir diziden ayrılacağı konuşuluyordu. 51. bölümde Cihan ile evlenen Gülseren dizinin sonunda vuruldu ve ölerek diziden ayrıldı.Dizinin başrollerinde yer alan Nurgül Yeşilçay’ın canlandırdığı Gülseren karekteri olmadan dizi nasıl bir seyir izleyecek  ; merak konusu.Gülseren kıyafetleri Paramparça kıyafetleri arasında dikkatle takip ediliyordu.

 

Paramparça 52.bölüm kıyafetleri arasında düğün kıyafetleri yine ön planda yer alacak. Gülseren gelinlik modeli sezonda düğünü olacaklara ilham verirken gelin saçı aksesuarı ise tarzı ile farklılık isteyenlere hitap ediyor. Cansu pembe mini elbisesi,Hazal önü kısa arkası uzun beyaz detaylı siyah elbisesi ile beğenileri kazanıyor. Cihan takım modelleri ve Harun şık kombinleri ile erkek modasına yön verirken ozan kıyafetleri genç beylerin stilinde rol oynuyor.

 

Paramparça dizi sponsorları merak edenler ve yakından takip edenler için galerimizde resimlerle beraber sizlerle buluşuyor. Paramparça kıyafet markaları ,kim hangi sponsordan giyiniyor sorularının cevapları için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Paramparça 52.Bölüm 8 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.