Paramparça 49.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Paramparça 49.bölüm kıyafetleri

Paramparça 49.bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının sevilerek takip edilen dizisi paramparça 49. bölümde de heyecanı doruğa taşıyacak. Nurgül Yeşilçay’ın canlandırdığı Gülseren karekterinin diziden ayrılacağı söylentileri devam ederken Gülseren halen dizide rolüne devam etmektedir. Ana karekterlerden olan Gülseren’in diziden ayrılması dizi için pek olumlu olmayacaktır.

 

Paramparça kıyafetleri her hafta ilgi çeken ve yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında  yer alıyor. Paramparça Dilara giyimleri özellikle markası merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Dilara her zaman şık olmayı başaran kadın profilinde olduğundan giydiği şık ve zarif kıyafetler hanımların beğenisini kazanıyor.

 

Şıklığı ve kombinleri ile beğenileri kazanan bir diğer isim Gülseren oluyor. Gülseren Paramparça 49. bölüm kıyafetleri arasında kırmızı bluzu ve siyah eteği şık görünmeyi başarıyor.Gülseren kıyafet markalarını merak edenler yazımızın devamında yer alan galerimizdeki resimlere tıklamalılar.

 

Paramparça dizi kıyafetleri sadece hanımların değil baylarında yakın takibinde yer alıyor. Cihan kıyafetleri erkek izleyenlerin beğenisini kazanırken Cihan kazak, gömlek, pantolon,ceket ve palto model ve renkleri erkek modasına yön veriyor. Cihan kıyafet sponsorları neler sizler için araştırıp resimlerde paylaşıyoruz.

 

Paramparça dizisinin dikkat çeken diğer kıyafetleri arasında Cansu kıyafetleri, Harun kıyafetleri, Rahmi kıyafetleri ve Deniz kıyafetleri yer alıyor. Sadece kıyafetleri ile değil kullanılan eşyalar ile de dikkat çeken Paramparça dizisi ile ilgili tüm detaylar için sizlerde galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Paramparça 49.Bölüm 18 Ocak Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.