Paramparça 48.Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 48.bölüm dizi kıyafetleri

Paramparça 48.bölüm dizi kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Paramparça 48. bölümü ile ekranlara geliyor. Dizide Gülseren karekterini canlandıran Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılacağı dedikoduları ise dizi izleyicisinden tepki aldı. Dizinin ana karekterlerinden olan Gülseren diziden nasıl ayrılacak soruları sorulurken Dilara ve Cihan yakınlaşmasının olduğu 48. bölüm fragmanı bizlere ipucu verdi. Tüm bu olaylar olurken Paramparça dizi kıyafetleri yine her hafta olduğu gibi şık kombinleri ile beğenileri kazanıyor.

 

Paramparça 48. bölüm kıyafetleri arasında sezonun en önemli kıyafetleri arasında yer alan kaban ve palto modellerini sıklıkla göreceğiz. Hem bayan hem de bay kaban modelleri ile sezonun trendlerine yardımcı olacak olan Paramparça dizisi Dilara kıyafetleri ile çok beğenilecek. Dilara siyah paltosunu uzun krem rengi kazak, jean pantolon ve siyah botlarla tamamlıyor.

 

Paramparça dizisi bayan kıyafetleri arasında önemli bir yere sahip olan Gülseren kıyafetleri bu hafta da çok şık görünüyor. Gülseren siyah palto,siyah gömlek ve kareli mor etek ile çok şık görünmeye devam ediyor. Cihan kıyafetleri erkek modasına yön vermeye devam ederken Cihan palto,takım,kazak ve pantolon modelleri ile ekranlarda yerini alıyor. Paramparça kıyafetleri kadar dizinin çekildiği yalı,kullanılan nevresim,perde ve yemek takımları da hanımların dikkatini çekiyor. Detayları sizlerle galerimizde buluşturuyoruz. Paramparça 48.bölüm kıyafetleri ve tüm detaylar galerimizde.

 

Paramparça 48.Bölüm 11 Ocak Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.