Paramparça 44.Bölüm Kıyafetleri


Paramparça 44. bölüm dizi kıyafetleri

Paramparça 44. bölüm dizi kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının sevilen ve beğenilen fenomen dizilerinden olan Paramparça 7 Aralık akşamı yayınlanacak olan 44. bölümü ile yine heyecanı doruğa taşıyacak.Sadece olayları ile değil Paramparça 44. bölüm kıyafetleri ile de çok beğenilecek. Özellikle Gülseren elbise modelleri ve Dilara giyimleri dikkat çekecek.

 

Şirketin yeniden başına geçen Cihan çok önemli bir antlaşmaya imza atar ve Cihan’ın bu başarısı ile gurur duyan Gülseren Cihan’ı taşıyamamaktan korkarak işe dış görünümünü değiştirmekle başlar.Gülseren (Nurgül Yeşilçay) Paramparça 44. bölüm kıyafetleri şahane elbiseler, muhteşem  kalem etek ve beyaz bluz kombininden oluşmakta. Gülseren dantel detaylı bordo elbisesi ile çok beğenilecek. Siyah omuzları püskül detaylı kalem elbisesi ile izleyenlerin beğenisini kazanmaya devam edecek. gri beyaz uzun elbise ve beyaz bluzunu kombinlediği gri mor kalem etek ile şahane gözüküyor.

 

Paramparça kıyafetleri arasında dikkat çeken bir diğer isim ise Dilara oluyor. Dilara (Ebru Özkan ) kıyafetleri her hafta beğenileri kazanmaya devam ediyor. Dilara 44. bölüm kıyafetleri arasında dantel detaylı gri ceket, bordo çanta,siyah elbise ,deri ceket ve pudra elbise çok beğenilecek.

 

Paramparça dizi kıyafetleri özellikle gençler tarafından da yakından takip ediliyor.Dizinin gençlere hitap eden kıyafetlerini ise Cansu ,Hazal ve Ozan giyiyorlar. Cansu 44. bölümde kırmızı pantolon,siyah ceket ve beyaz bluz ile oldukça şık görünüyor. Hazal ise kırmızı kazağını kot etekle kombinlerken; Ozan siyah deri ceket ve kot pantolon kombini ile görünüyor.

 

Orta yaş beylere hitap eden Cihan kıyafetleri ve Harun kıyafetleri takım modelleri, pardesü,kaban , pantolon, ceket ve montları ile de beğenileri kazanıyor. Paramparça 44. bölüm kıyafetleri ve markaları dizi modası severleri galerimizde bekliyor.

 

7 Aralık Paramparça 44. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.