Paramparça 40.Bölüm Kıyafetleri

Paramparça 40. bölüm dizi kıyafetleri

Paramparça 40. bölüm dizi kıyafetleri

Pazartesi akşamları izlenme rekorları kıran Paramparça dizisi 9 Kasım Pazartesi akşamında da  heyecanın dorukta olacağı 40. bölüm ile ekranlarda izleyenleri ile buluşurken Paramparça kıyafetleri ise şimdi yazımızda sizleri bekliyor.

 

Paramparça dizisi pek çok kişinin yakından takip ettiği kıyafetler ile her hafta dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. 40. bölüm Paramparça kıyafetleri de şık kombinleri ile beğenileri kazanacak. Dilara kıyafet markaları her hafta olduğu gibi bu hafta da yakından takip edilecek. Gülseren ise sade şıklığı ile ön palana çıkmaya devam ediyor. Cansu ve Hazal giyimleri genç hanımların dikkatini çekerken gen. beyler Ozan kıyafetlerini takip edecek. Cihan ve Harun takım elbise modelleri bu hafta da beğenilecek olan erkek giyimleri arasında yer alıyor.

 

Paramparça dizi sponsorları her haftanın en çok beğenilen dizi sponsorları arasında ilk sıralarda yer alırken Paramparça 40. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak edenler ise galerimizi gezmeliler.

 

9 Kasım Paramparça 40. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.