Paramparça 39.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Paramparça 39. bölüm kıyafetleri

Paramparça 39. bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının sevilen ve merakla beklenen dizisi Paramparça ,2 Kasım akşamı izleyenleri ile yine çok  heyecanlı bir bölüm ile buluşacak. Paramparça kıyafetleri ise yazımızda hemen sizlerle buluşuyor.Paramparça 39. bölüm Gülseren trençkot, Dilara gri pantolon ceket,siyah bluz,pantolon ve ceket, Cihan mavi ceket, Candan siyah etek,ceket ve beyaz bluz markaları ve sponsorları yazımızda sizlerle buluşuyor.

 

Paramparça Gülseren (Nurgül Yeşilçay) kıyafetleri her hafta sade ama şık stili ile dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Gülseren 39. bölüm kıyafetleri arasında gri elbise kadar ekru elbise ve mavi-gri trençkot çok beğenilecek.

 

Paramparça 39. bölüm kıyafetleri pek çok kişinin beğenisini kazanacak olan kombinlerden oluşuyor ki bunların arasında Dilara kıyafetleri ilk sırada yer alıyor. Dilara siyah bluz ,siyah pantolon ve siyah  ceket kombini çok şık ve asil görünüyor. Dilara gri pantolon ve ceket kombini en çok merak edilecek kıyafetlerden birisi ve markalarını sizlerle galerimizde buluşturuyoruz.

 

Paramparça dizisinin dikkat çeken isimlerinden olan Cihan (Erkan Petekkaya) izleyenlerden tam not alırken şıklığı ile dizi modası takipçilerinin de beğenisini kazanıyor.  Cihan 39. bölüm kıyafetleri arasında mavi ceket ve mavi tişört çok beğenilecek ve trendlere yansıyacak.Cihan takımları ise her zaman beğenilen erkek takım elbiseler arasında yer alıyor.

 

Paramparça dizisine bu sezon dahil olan Harun karekteri de kıyafetleri ile dikkat çeken isimlerden birisi. Dizinin kötü karekteri rolünde ki Harun kıyafetleri ilk bölümden itibaren yakından takip ediliyor. Ozan kıyafetleri de son bir kaç haftadır önceki bölümlere oranla daha çok dikkat çekiyor. Paramparça 39. bölüm kıyafetleri ve markaları araştırarak galerimizde sizlerle paylaştık,sizler merak ettiğiniz kıyafet markaları için galerimizde bulunan resimleri tıklamalısınız.

 

2 Kasım Paramparça 39. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.