Paramparça 33.Bölüm Kıyafetleri


Paramparça dizisi 33. bölüm kıyafetleri

Paramparça dizisi 33. bölüm kıyafetleri

Paramparça dizisi yeni sezonda yayınlanan 32. bölümü ile büyük beğeni toplarken 33. bölüm merakla beklenir oldu. Paramparça 33. bölüm olayları kadar dizi kıyafetleri ile de merakla bekleniyor.

 

Paramparça 33. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenler, yakından takip edenler ve ilgilenenler için yazımızda sizlerle buluşuyor. Dilara’nın şık olduğu kadar zarif  görünen haki yeşil kolsuz elbisesi çok beğenildi ve markası galerimizde sizlerle buluştu. Dilara bir başka kıyafet olarak fermuar detaylı siyah elbise tercih ediyor. Hazal ise en az Dilara kadar şık ve bakımlı olmak isitoyr. 33. bölümde Hazal kolsuz mavi gömleği  ve siyah taytı ile görünüyor.

 

Paramparça Gülseren kıyafetleri sezonda da dikkatlerden kaçmıyor. Bu hafta beğenimizi kazanan Gülseren kıyafetleri şık elbiselerden oluşuyor. Gülseren yeşil ve sarı elbisesi ile sade ama aşık görünüyor. Cansu ise haki yeşil bahçıvan eteği ve turuncu askılı bluzu ile yaşının kombini giyerken ,yeşil kolsuz bluzunu ise bileklik ve kolye ile tamamlıyor. Cihan takım modelleri ile erkek modasına yön verirken; Candan kıyafetleri dizi kıyafetleri arasında yerini almaya devam ediyor. Paramparça 33. bölüm kıyafet markaları galerimizde.

21 Eylül Paramparça 33. Bölüm kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.