Paramparça 30. Bölüm Kıyafetleri


Paramparça 30. bölüm 22 haziran kıyafetleri

Paramparça 30. bölüm 22 haziran kıyafetleri

Paramparça 30. bölümde Gülseren’in şehri terk etmesine engel olmayan Cihan ,Gülseren gittikten sonra kendisini  çok kötü hisseder ve gitmesine engel olmadığı için kendine kızar, bu arada Gülseren’in gidişinden Cansu ve Hazal‘ın haberi yoktur.

Cansu sosyal medya da alaycı yorumlara maruz kalır ve bunu yapanın Hazal olduğu düşünür ve tartışmaları esnasında Cansu Hazal’ın hayatını tehlikeye atacak bir hata yapar. Hazal’ın hastaneye kaldırılması ile birlikte Hazal’ın ölüm kalım savaşı başlar. Cansu ise çok üzgündür ve Hazal’ın hastalığı Gülseren ve Cihan’ı tekrara bir araya getirir. Paramparça pek çok olay ile birlikte heyecanlı anlar yaşayacağımız  30. bölüm  ile bizlerle 22 Haziran Pazartesi akşamı buluşuyor.

Paramparça 30. bölüm kıyafetleri arasında Gülseren bordo elbisesi ve bordo elbise ile kombin yaptığu beyaz kısa hırkası ile dikkat çekiyor. Gülseren kıyafetini siyah çanta ve ayakkabı ile tamamlıyor. Ayrıca Gülseren klasiği kalem etek ve bluz kombinini bu hafta da beyaz desenli etek ve lacivert bluz ile yaparak hanımlardan tam not aldı.

Paramparça 30. bölüm Cihan kıyafetleri arasında bu hafta Cihan’ı spor şıklık içinde de görüyoruz. Cihan kot gömleğini ,lacivert pantolon ile tamamlayarak oldukça şık bir görünüme kavuşuyor. tabi her zaman ki yelek ,gömlek takım modelinden vazgeçmeyen Cihan erkek dizi kıyafetleri konusunda ilk sırada yer alıyor.

Paramparça kıyafetleri özellikle Dilara kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Dilara 30. bölüm kıyafetleri arasında pantolon bluz ve etek bluz kombinleri dikkat çekiyor. pantolonlarını farklı tarz ve model bluzlarla tamamlayan Dilara siyah bluzunu siyah etek ile kombinleyerek asil ve şık görünüyor.Sizlerde Paramparça 30. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylı bilgi için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Paramparça 30. bölüm 22 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.