Paramparça 28. Bölüm Kıyafetleri


Paramparça 28. bölüm 8 haziran kıyafetleri

Paramparça 28. bölüm 8 haziran kıyafetleri

Paramparça dizisinde işler her geçen gün daha çok karışırken Gülseren kızlarının iyiliği için hem Cansu’dan hem de Hazal’dan vazgeçmeye hazırdır.Dilara ise Cihan’ı kendisine döndürmeye çalışmaktadır ve tek önemsediği konu budur. Cihan ise olayları yoluna koymaya çalışırken babası Rahmi Beyle yıllar sonra ilk kez yakınlaşır. Bakalım paramparça 28. bölümde neler olacak?

Paramparça 28. bölüm kıyafetleri arasında Gülseren’in mor elbise kombini çok beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer almaktadır. Gülseren mor elbisesini kısa bej ceket ve ayakkabı ve kahverengi çanta ile tamamlıyor.Gülseren her zaman ki şıklığı içerinde tarzını ortaya koyan gömlek eek kombinleri ise her hafta beğenileri topluyor.

Paramparça kıyafetleri her hafta en çok aranan dizi kıyafetleri arasında  yer alırken özellikle Dilara kıyafetleri çok dikkat çekiyor. Paramparça 28. bölüm Dilara kıyafetleri arasında özellikle bej etek ve beyaz bluz kombini ile çok şık görünüyor.Tabi birde siyah elbisesi varki çok şık, asil ve elegan görünmesini sağlıyor.

Paramparça hanımların kıyafetleri dışında Cihan kıyafetleri ile de dikkat çekiyor. Cihan takım elbise ve gömlekleri beğenilen ve yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Cihan’ın farklı renk ceketle yaptığı şık ve modern kombinler ise dikkat çekmeye devam ediyor.

Paramparça 28. bölüm kıyafetleri Cansu kıyafetleri ve Hazal kıyafetleri ile de beğenilecek kıyafetlere sahip. Dizide giyilen kıyafetler ve kıyafetlerin markaları dizi modasını izleyenler için  yakın takip altında yer alıyor. Paramparça 28. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizlerle buluşuyor.

Paramparça 8 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.