Ölene Kadar Kıyafetleri 1.Bölüm


Ölene Kadar 1. bölüm kıyafetleri

Dizi modasına yeni bir isim bu akşam Atv ekranlarından katılıyor.Ölene Kadar dizisi kıyafetleri ile büyük beğeni kazanacağını tanıtım fragmanları,tanıtım kıyafetleri ve 1. bölüm fragman kıyafetleri ile kanıtladı.

Güzel oyuncu Fahriye Evcen Ölene Kadar dizi kıyafetleri çok beğenilecek. Oynadığı dizilerde karekterleri ile olduğu kadar kıyafetleri ile de büyük beğeni ve ilgi çeken Fahriye Evcen Selvi kıyafetleri hanımlardan tam not alacak kombinler yapacaktır.

Ölene Kadar kıyafetleri erkek başrol oyuncusu Engin Akyürek dizi kıyafetleri ile çok beğenilecek. Engin Akyürek Dağhan kıyafetleri sezonun trendlerini ekranlara taşıyarak genç baylara stillerinde ilham verecektir. Takım elbise,mont,triko,yelek ve mont modelleri ve renkleri çok beğenilecek.

Ölene Kadar dizi kıyafetleri arasında yer alan Gülcan Arslan Beril kıyafetleri ile bayan modasına yön verecek olan kıyafetlerden birisi. Beril zengin ve bakımlı şık bir genç hanımın stilini ekranlara taşıyacak. Sarp Levendoğlu Ender kıyafetleri ile erkek modasına yön verecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Ölene Kadar 1.bölüm kıyafetleri arasında Fahriye Evcen Selvi siyah kalem etek, siyah ceket ve bordo balıkçı yaka triko ile dikkat çekerken, Gülcan Arslan Beril ekose kaban,gri bere ve gri elbise kombini ile çok şık görünüyor. Engin Akyürek Dağhan kıyafetleri arasında ise siyah takım,mavi yelek ve lacivert mavi desenli mont ve Sarp Levendoğlu  Ender iseav kıyafeti ile dikkat çekiyor.

Ölene Kadar Oyuncuları:

Fahriye Evcen – Selvi ,

Engin Akyürek -Dağhan ,

Gülcan Arslan -Beril,

Sarp Levendoğlu -Ender,

Taner Turan -Halil,

Tansu Biçer -Yılmaz,

Fatih Dokgöz -Erdal,

Ferdi Sancar -Fahri,

Kadriye Kenter,

Lale Mansur,

Gizem Kala,

Cihat Süvarioğlu,

Aykut Akdere

Ragıp Savaş

Ölene Kadar Konusu:

Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’i bir araya getiren ve aşk, ihanet, vicdan, adalet ile  intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturan”Ölene Kadar” dizisi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluştu.

Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan Dağhan karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken; Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat Selvi olarak seyirciyle buluşacak.

İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. Dağhan’ı müebbetten kurtaran, Selvi’nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra ise kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

Ölene Kadar 1.Bölüm 12 Ocak Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.