No:309 Kıyafetleri 9.Bölüm


No 309 9.bölüm kıyafetleri

No 309 9.bölüm kıyafetleri

Çarşamba akşamı eğlence ve romantizm her zaman ki gibi No 309 dizisi ile bizlerle buluşuyor. No:309 dizi kıyafetleri şahane kombinleri, trendleri yakalayan renk ve modelleri ile dizi modası severlerle buluşmaya devam ediyor.

No 309 9. bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken Lale mavi elbise, Pelin Su bej elbise, Nilüfer pembe etek ve desenli pembe bluz kombini, Onur mavi gömlek ve Songül çiçek desenli beyaz bluz oluyor.

No 309 dizi sponsorları Lale kıyafetleri en çok beğeniyi kazanıyor. Lale günlük şıklıkta sade ve şık giyinirken, gece şıklığında ise sade şık ve zarif  giyinmeyi başarıyor. Lale elbise modelleri ve renkleri kadar kombin modelleri ve renkleri de çok beğeniliyor.

No 309 kıyafetleri arasında yer alan Onur kıyafetleri gerek tasarım kıyafetleri ile gerek normal kıyafet markaları ile çok beğeniliyor. Onur takım modelleri ile beğenileri kazandıktan sonra tişört, gömlek, ceket ve pantolon kombinleri ile de yakın takip ediliyor.

No:309 sponsorları kıyafetleri Nergis kombinleri ile çok beğeniliyor ve dikkat çekiyor. Bununla birlikte şık ve rahat elbise modelleri ile Nilüfer kıyafetleri de çok beğeniliyor. Pelin Su her zaman bakımlı ,kendini beğenen  tavırlarını şık kıyafetleri ile destekliyor.

No 309 9.Bölüm 10 Ağustos Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.