No:309 Kıyafetleri 5.Bölüm


No 309 5.bölüm kıyafetleri

No 309 5.bölüm kıyafetleri

No:309 dizisi yaz ekranlarının en çok izlenecek olan dizileri arasında ki yerini alırken dizi kıyafetleri ise moda dünyasının kalbini tutacağını ilk bölüm ile birlikte belli etmişti. No 309 kıyafetleri her yaş grubundan hanımın farklı stil ve tarzları ile bizlerle birlikte olan kıyafetleri ile özellikle bayan modasına yön verirken, Onur kıyafetleri  ile erkek modasının da kalbini tutuyor. Tabi ki Erol kıyafetleri de dikkatleri çekiyor.

No:309 5. bölüm kıyafetleri Onur’un nişanlısı ünvanı ile artık daha da şık giyinen Lale kıyafetleri ile bölüme damgasını vuruyor.Lale lacivert elbise çok şık , saç modeli ve tavırları ise çok asil görünen Lale kırmızı bluz ve ekru etek ile şahane görünüyor. Lale bu hafta lacivert renkten yanan tercih yaparak lacivert gömlek tercih ediyor.

No 309 sponsorları arasında Nergis kıyafetleri genç hanımların dikkatini çekmeye devam ediyor. Nergis 3. bölümde giydiği çizgili bluz ve jean etek ile sezonun trendlerini yakalarken ; mercan rengi bluz ile trend renkleri bizlerle buluşturuyor.

Farklı tarzı ve rahat stili ile Nilüfer kıyafetleri özellikle elbise model ve renkleri ile dikkat çekiyor. No:309 dizi kıyafetleri arasında Nilüfer desenli elbiseler kadar, Songül kıyafetleri de beğenileri kazanıyor ve özellikle orta yaş hanımlardan tam not alıyor. Songül pantolon bluz kombinleri ile şık ve tarz görünüyor.

No 309 Pelin Su kıyafetleri her zaman havalı ve bakım genç bir hanımın tarzını yansıtıyor. pelin 5. bölüm kıyafetleri sezonun trend rengi olan haki yeşil bluz ,haki yeşil çanta ve ön kısmında desen olan beyaz pantolon ile bizlerle buluşuyor.

No:309 5.Bölüm 29 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.