No:309 Kıyafetleri 4.Bölüm


No 309 4. bölüm kıyafetleri

No 309 4. bölüm kıyafetleri

No:309 dizisi 4. bölüm ile ekranlarda yerini alırken dizimizin yeni çifti bu hafta mecburiyetten de olsa nişanlanıyorlar, ama bu hafta çiftimiz daha uyumlu ve mutlu görünüyor,bakalım işler nasıl gelişecek? pelin Su bu olanları nasıl karşılayacak? No:309 kıyafetleri bu hafta nişan elbiseleri ile daha şık ve daha göz alıcı görünüyor.

No 309 4. bölüm kıyafetleri arasında Lale kıyafetleri yine ön plana çıkıyor. Lale sezonun trendlerini takip ederek omuz dekolteli siyah elbise giyerek nişanlanıyor. Lale günlük şıklık için beyaz bluz kombinleri ile çok hoş görünüyor. Beyaz bluz yeşil pantolon kadar , lale beyaz boyundan bağlı bluz ve mavi beyaz desenli etek kombini de çok şık. Ayrıca Lale kırmızı bluz ve beyaz etek sezon için muhteşem bir tercih.

No:309 sponsorları arasında Nergis kıyafetleri ve markaları kadar, Pelin Su kıyafet markaları da merak ediliyor. Ayrıca orta yaş hanımlar ise Yıldız, Songül ve Betül kıyafetlerini takip ederken; beyler ise Onur kıyafetleri ve Erol kıyafetleri ile sezonda stillerini belirliyorlar.

No:309 4.Bölüm  22 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.