No:309 Kıyafetleri 30.Bölüm


No 309 30. bölüm kıyafetleri

Emir Bebek sonunda dünyaya geldi. lale ve Onur çok mutlular, ; Pelinse, Betül ve Erol ise heyecanla Onur ve Lale’nin evliliklerinin sahte olduğunun ortaya çıkmasını bekliyorlarsa da bu umutları boşa çıkacak. No 309 30. bölüm eğlenceli ve mutlu anları ile bizlerle birlikte olurken No 309 30. bölüm kıyafetleri de yazımızın devamında yer alan galerimizde markaları ile birlikte sizlerle buluşmaya devam ediyor. Marka bilgileri kesinlik kazandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Lale bu hafta gecelik ve sabahlık şıklığı ile bizlerle buluşuyor. lale gecelik ve sabahlıklarını saç aksesuarları ile tamamlayarak yeni anne olmanın tadını çıkarıyor ve çok şık görünüyor. No:309 kıyafetleri Lale tarzı ile yine çok beğenilecek.lale yaprak desenli siyah sabahlık kadar ,desenli gecelikte çok hoş duruyor.

No :309 dizi kıyafetleri arasında Nilüfer elbise modelleri ve renkleri ile beğenileri kazanırken Nergis kıyafetleri genç hanımlardan tam not alıyor. Songül şık kıyafet kombinleri ile beğeni toplarken Betül kıyafetleri orta yaş hanımlara fikir veriyor.Onur kıyafetleri ve Erol kıyafet kombinleri ise erkek modasına yön vermeye devam ediyor.

No 309 30.Bölüm 11 Ocak Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.