No:309 Kıyafetleri 29.Bölüm


No 309 29. bölüm kıyafetleri

Eğlence çarşamba akşamı No 309 dizisi ile tam gaz devam ediyor. Lale ve Onur sonunda Emir Bebeğe kavuşuyorlar mı? No 309 kıyafetleri de tüm dikkatleri çekerek çok beğenilen kombinlerden oluşuyor.

No:309 29.bölüm kıyafetleri Lale lacivert bluz, tasma kolye ve taba rengi etek ile çok şık görünüyor. Siyah çanta ,siyah uzun çizme ve deri bileklik ile kombini tamamlıyor.Lale süpriz olarak yapılan Baby Shover partide ise mavi elbisesi ile çok hoş görünüyor.

No 309 dizi kıyafetleri Lale kıyafetleri ile de bitmiyor. Dizide ki bayanlar ve baylar şıklıkları ile göz kamaştırıyor ve yakından takip ediliyor. Bayanlar arasında Nergis kıyafetleri ve Pelinsu kıyafetleri genç hanımların , Filiz kilolu hanımların ;Nilüfer ise evli ve genç bayanların yakın takibinde yer alıyor.Bizlerde www.dizivemoda.com ekibi olarak sizlerle dizide giyilen tüm kıyafetleri buluşturmaya devam ediyoruz.

No:309 dizi sponsorları orta yaş hanımların da kıyafetleri açısından beğenileri kazanıyor. Songül bakımlı ,çekici ve şık bir kadın olarak özellikle çok beğeniliyor. Betül kıyafetleri ve Yıldız kıyafetleri de yakından takip edilirken ; İsmet Babaanne kıyafetleri de beğenileri kazanıyor.

Erkek modasının en büyük öncüleri arasında Onur Sarıhan kıyafetleri çok dikkat çekiyor. No 309 sponsorları arasında büyük beğeni kazanan Onur kıyafet markaları yakından takip edilmeye devam ederken Erol kıyafetleri de çok beğeniliyor.

No 309 29.Bölüm 4 Ocak Kıyafet Galerisi:

1 Cevap

  1. Ayberk dedi ki:

    Erol’un dogum dersinde giydiği mavi renkli yazılı kapşonlu sweatshirt u öğrenebilir miyim? Saatlerdir arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.