No:309 Kıyafetleri 13.Bölüm

No 309 13.bölüm kıyafetleri

No 309 13.bölüm kıyafetleri

Ekranlarda düğün var ve düğün denince gelinlik, damatlık smokin ve şık düğün kıyafetleri oluyor. No 309 13.bölüm kıyafetleri çok güzel ve şık kombinleri ile yazımızın devamında yer alan galerimizde sizleri bekliyor.

No:309 kıyafetleri Lale gelinlik ile bu hafta çok beğenilecek,lale kalp yaka kalın askılı  gelinliğini şık kolye ve küpe ile tamamlıyor. Onur ise damatlık smokin ile her zaman ki gibi tarz görünüyor.

No 309 dizi kıyafetleri denildiğinde Lale kıyafetleri ile çok beğeniliyor. lale 13.bölüm kıyafetleri arasında Onur’un evlenme teklif ettiği sahnede giydiği püsküllü beyaz elbisede göz kamaştırıyor. Lale siyah bluz ve beyaz şort kombini de çok şık görünüyor.

No 3o9 düğün kıyafetleri de çok beğenilecek elbiselerden ve smokin takımlardan oluşuyor. İsmet hanım siyah elbisesi ile Songül pudra pembe abiye elbisesi ile ,Betül tek omuz elbisesi ile ve Filiz  parıltılı gold elbisesi ,küpesi ve saç aksesuarı ile çok şık görünüyor.

No:309 sponsorları denildiğinde nergis kıyafetleri de çok beğeniliyor. Nergis haki yeşil bluz çok hoş görünüyor. Pelin Su her zaman bakımlı ve şık kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Pelin Su 13. bölümde mavi püsküllü bluz ile her zaman ki gibi çok şık görünüyor.

No:309 13.Bölüm 7 Eylül Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.