No:309 Kıyafetleri 1.Bölüm


No309 1.bölüm kıyafetleri

No309 1.bölüm kıyafetleri

Evettt ekranlarda yepyeni bir dizi var, sevilen ve başarılı oyuncular No:309 dizisi için bir araya geldiler. Çarşamba akşamı ilk bölümü ile görücüye çıkan dizi izleyenlerin beğenisini kazanırken dizi modası takipçilerinden de dizi kıyafetleri ile tam not aldı. No 309 kıyafetleri zengin ve gösterişli kombinleri ile ekranlarda yerini alırken hem günlük şıklık için hem de davet şıklığı için izleyenlere fikir verecektir.

No:309 1.bölüm kıyafetleri dizide lale rolü ile bizlerle buluşan Demet Özdemir kıyafetleri ile beğenileri topladı. Lale kıyafetleri günlük şıklık için pantolon bluz ya da gömlek kombinleri ile dikkat çekerken, davet şıklığında ise elbiselerle beğenileri kazandı. Lale gelinlik ise modeli ve şıklığı ile sezonun gelin adayları için yol gösterici oldu.  Lale kırmızı elbise kadar dikkat çeken bir diğer kombini ise sezonun trendi olan küçük desenli ekru gömlek ve pudra pantolon oldu.

No:309 sponsorları arasında Furkan Palalı Onur kıyafetleri de dikkatlerden kaçmıyor. Zenginliğini kıyafetlerine yansıtarak tarzını ortaya koyan Onur kıyafetleri arasında smokin model ve renkleri kadar ceket modelleri ve renkleri de beğenileri kazanıyor. Onur gömlek modelleri ve pantolon kombinleri bu sezon yakından takip edilecek.

No:309  dizi kıyafetleri arasında bayan modasına yön verecek olan Pelinsu kıyafetleri olacaktır. Pelinsu saks mavisi crop top bluzunu beyaz pantolon ve çizgili çanta ile kombinliyor ve tarzını ortaya koyuyor. Pelinsu dantel ekru elbise sezonun davetleri için izleyenlere fikir verirken, Pelinsu ceket bluz, ayakkabı ve  takı modelleri de dikkatlerden kaçmadı.

No:309 dizi kıyafetleri arasında Nergis kıyafetleri genç hanımların yakın takibinde yer alacak olan kombinleri ile çok sevilecek. Nergis dantelli mavi elbise genç hanımların mezuniyet ve davet şıklıkları için tercih edecekleri model ve rengi ile çok güzel. Her yaşın tarzı ve şıklığı var diyen Songül kıyafetleri orta yaş hanımların yakın takibinde yer alacaktır. Songül mercan rengi elbise, yeşil triko ve Songül kolye modelleri de dikkatleri çekiyor.

No:309 1.Bölüm Kıyafetleri:

1 Cevap

  1. 8 Haziran 2016

    […] dizisi yarın akşam yayınlanacak olan ikinci bölümü ile beğenileri kazanmaya devam edecek. No 309 kıyafetleri de ilk bölüm kıyafetleri ve tanıtım kıyafetleri ile şimdiden dizi modası arasında yer […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.