Ne Münasebet Kıyafetleri

Ne Münasebet dizisi kıyafetleri

Ne Münasebet dizisi kıyafetleri

Yaz sezonun iddialı dizilerinden olan Ne Münasebet dizisi Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları izleyicisi ile buluşurken dizinin ilk bölümü büyük beğeni topladı . Başrollerinde Sarp Levendoğlu (Demir) ve Pelin Akil (Nil) yer alırken dizi konusu ile olduğu kadar dizide giyilen kıyafetlerle de dikkat çekiyor.

Ne Münasebet Pelin Akil/ Nil kıyafetleri ise Ne münasebet dizi kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken ve beğenilen kıyafetler oluyor. Nil etek ceket kombinleri çok beğeniliyor. Nil elbise modelleri ile ise büyük dikkat çekiyor. Özellikle uzun, siyah, straplez, abiye elbisesi ,saçı, makyajı ve takıları ile çok hoş görünen Nil bakalım Demir’in hislerini nasıl etkileyecek?

Ne Münasebet kıyafetleri arasında Sarp Levendoğlu’nun canlandırdığı Demir tişört,pantolon,ceket, gömlek ve takım modelleri de çok beğeniliyor.rahat ve kendinden emin tarzı ile beğenileri toplayan Demir kıyafetleri de her hafta yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam edecek. Ne Münasebet kıyafetleri ile ilgili detaylar için sizlerde galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.