Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Kıyafetleri

Kösem Sultan kıyafetleri

Kösem Sultan kıyafetleri

Star Tv’nin yeni fenomen dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan birkaç bölümle birlikte izleyenlerin kalbindeki yerini aldı. Muhteşem Yüzyıl izleyicisinin merakla beklediği Muhteşem Yüzyıl Kösem  dizisi ilk bölümlerinde çok heyecanla izlenmese de artık herkesin heyecanla beklediği diziler arasında yer alıyor.Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekranlara kilitlerken Muhteşem Yüzyıl Kösem kıyafetleri de tüm dikkatleri çekiyor.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem kıyafetleri ihtişamlı görünümleri,işlemeleri ve taşları ile çok beğenilirken kıyafetleri tamamlayan kolye, küpe ve taçlar ise herkesi hayran bırakıyor.Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi Sultanları güzellikleri , ve elbiseleri ile çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor.

 

Kösem Sultan’ın gençliğini oynayan Anastasia Thsilimpou kendi adı Anstasia yani Sultan Ahmet’in deyimiyle Nasya olarak saraya geldi ve ilk hali ile şimdiki kıyafetleri arasında birkaç bölümde bile fark oluştu. Nasya birbirinden güzel kıyafetleri kadar saç aksesuarları ile de çok beğeniliyor.Kösem Sultan olduğunda kıyafetleri daha ihtişamlı olacaktır ve takıları ile göz kamaştıracaktır.

 

Hülya Avşar’ın canlandırdığı Safiye Sultan kıyafetleri ise dizinin en çok beğenilen ve en farklı kıyafetleri arasında yer alıyor. Avrupa’nın saray modasını Hareme taşıyan Safiye Sultan farklı kıyafetleri ile şimdiden kına gecelerinin ve nişan elbiselerinin ilham kaynağı oldu bile.Safiye Sultan ihtişamlı kıyafetlerini şahane kolye ve küpelerin yanında çok gösterişli taçlarla tamamlamaya devam ediyor.

 

Kösem Sultan dizisi kıyafetleri arasında Fahriye Sultan zerafetini birbirinden güzel elbiseleri ve şahane pelerini ile tamamlarken, Halime Sultan gösterişli olduğu kadar dikkat çekici kıyafetleri ve saç aksesuarları ile beğenileri kazanmaya devam ediyor. Handan Sultan kıyafetlerinin güzelliğini ağırlığını koruyarak ortaya çıkarıyor. Dizide sadece sultanlar değil cariyelerde çok şık görünüyor.

 

Genç kızlar kınalarında artık bindallı ve kaftanları tercih ediyorlar ve Muhteşem Yüzyıl Kösem kıyafetleri bu konuda genç hanımlara ışık tutacaktır. Tabi saç aksesuarları ve taçlar düğün,nişan ,kına ve abiye kıyafetlerini tamamlayacak en önemli aksesuar olmaya devam ediyor.

 

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan kıyafetleri, taçları  ve takıları ile de yakından takip edilen diziler arasında yer alıyor.Renkler, işlemeler ve taşlar kıyafetlerde mükemmel bir görünüm oluşturuyor.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.