Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan 9.Bölüm Kıyafetleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9.bölüm dizi kıyafetleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9.bölüm dizi kıyafetleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi Sultanların Muhteşem kostümleri ile beğenileri kazanmaya devam ediyor. Safiye Sultan tam yaşının ve makamının gerektirdiği şıklıkta kostümleri,takıları ve taçları ile göz kamaştırırken, sultan olma yönünde ilerleyen Kösem kıyafetleri ise zarif ve şık elbiseleri,hanedanın simgesi kolyesi ve zarif saç aksesuarları ile çok hoş görünüyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem kostümleri sezonda hanımlara kına ve nişanlarda fikir verecektir.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. bölüm kıyafetleri yine çok şık ve güzel görünüyor. Özellikle Safiye Sultan’ın şık taçları göz alırken lacivert ve bronz elbisesi ise göz kamaştırıyor. Sultan kıyafetleri arasında Handan Sultan kıyafetleri de zarif ,gösterişli ve şık görünüyorlar.Valide Sultan olarak Handan Sultan taçları da şık görünüyor.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan kıyafetleri renkleri, işlemleri ve modelleri ile kına gecelerinin  ve nişanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Sizlerde Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan 9. bölüm kıyafetleri ve taçları ile ilgileniyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9.Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.