Muhteşem Yüzyıl Kösem Kıyafetleri 20.Bölüm

Muhteşem Yüzyıl Kösem 20.bölüm kıyafetleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem 20.bölüm kıyafetleri

Star Tv ekranlarında Perşembe akşamları izleyenleri ile buluşan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan yayınlanan 20. bölümü ile nefeslerin tutulmasına neden oldu. Kösem Sultan’ın kaçırılması, bulunması derken ; Kösem Sultan Hümaşah Sultan’dan kurtularak harem’in idaresini ele geçirdi. Kösem Sultan Valide Sultan dairesine yerleştiğinde üzerinde olan kırmızı elbise ise nefesleri kesecek güzellikteydi. Muhteşem Yüzyıl Kösem 20. bölüm kıyafetleri arasında favori kıyafetler arasında yerini aldı.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem kıyafetleri ihtişamlı ve gösterişli olmaları ile hanımların yakın takibinde yer alırken özellikle kına gecelerinin vazgeçilmez kına kıyafetleri arasında yer alan Kösem Sultan kostümleri en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Kösem Sultan kırmızı elbise ise işlemleri , rengi ve muhteşem duruşu ile çok şık görünüyor. Modeli şahane olan Kösem Sultan kırmızı elbise şimdiden sezonda düğünü olacak genç hanımların kına elbisesi olarak yerini aldı.

 

Kösem Sultan 20. bölüm kıyafetleri arasında Hümaşah Sultan kıyafetleri, Safiye Sultan elbiseleri ve taçları ile Halime Sultan kıyafetleri ve taç modelleri çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Hümaşah Sultan’ın renkleri birbirinden göz alıcı olan gösterişli elbiseleri hanımlardan tam not aldı.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem 20. bölüm kıyafetleri ve Kösem Sultan kırmızı elbise resimleri hepsi ve daha fazlası incelemek isteyenler için galerimizde yer alıyor.Sizlerde kösem Sultan elbise modellerini yakından incelemek istiyorsanız hep birlikte galerimizi gezmeye ne dersiniz?

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem 20. Bölüm 31 Mart Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.