Muhteşem Yüzyıl Kösem 8.Bölüm Kıyafetleri


Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan 8.bölüm kıyafetleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan 8.bölüm kıyafetleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 8. bölümü ile ekranlarda izleyenleri ile buluşurken Sultanların güç savaşıda tam anlamıyla başlıyor. şimdilik sadece gözde olan Kösem bu savaşın en esaslı rakibi oldu bile. Safiye Sultan ile karşı karşıya gelen Kösem bakalım ne yapacak? Muhteşem Yüzyıl Kösem kıyafetleri de dizinin kendisi kadar dikkat çekiyor.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölüm kıyafetleri/kostümleri yine çok şık. Kösem bu hafta şıklığı ve güzelliği ile izleyenlerden tam not alacak. Ayrıca Safiye Sultan gücünü kaybetmenin eşiğinde bile şık ,asil ve güçlü durmayı başaran bir sultan olarak bizlerle. Fahriye Sultan ise duru güzelliğini elbiseleri ile tamamlıyor.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizi kıyafetleri kadar dikkat çeken diğer detaylar,Muhteşem Yüzyıl Kösem takıları ve taçları oluyor. Özellikle Safiye Sultan taçları çok beğenilirken, Kösem kolyesi ile saç aksesuarları  ve Fahriye Sultan saç aksesuarları da çok beğeniliyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem 8.bölüm kıyafetleri,taçları ve aksesuarları galerimizde sizleri bekliyor.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem 8.Bölüm 7 Ocak Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.