Muhteşem Yüzyıl Kösem 10.-11.Bölüm Kıyafetleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölüm kıyafetleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölüm kıyafetleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 10. ve 11. bölüm kıyafetleri özellikle Kösem Sultan kıyafetleri ile çok beğenildi ve dikkatleri çekti. Kösem 11. bölüm sonunda Kösem Sultan tacını takarak tüm dikkatleri çekti. Muhteşem yükselişine her geçen gün daha şık görünen elbiseleri ile eşlik eden Muhteşem Yüzyıl Kösem kıyafetleri sezonun kına gecelerinde hanımların üzerlerinde sıklıkla göreceğimiz kıyafetlerden oluşuyor.

 

Kösem kıyafetleri kadar Hanedan’ın sembolü kolyesi ile de çok beğeniliyor. kolye şimdiden trendlerde yerini aldı ve pek çok hanım kolyeyi boynunda görmek istiyor. buradan yaklaşan sevgililer günü için beylere küçük bir ip ucu olsun. Kösem kolyesi tarzında kolyeler ile sevdiğiniz kalbini kazanın.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem kıyafetleri arasında Safiye Sultan kıyafet, palto, takı ve taç modelleri göz kamaştırıyor. her ne kadar gücünü kaybetse de safiye Sultan ihtişamını koruyor. Safiye Sultan kıyafetleri kadar dikkat çeken diğer kıyafetlerden birisi Halime Sultan kıyafetleri oluyor.Tabi valide Handan Sultan kıyafetleri de çok beğeniliyor.10. bölümde düğünü olan Fahriye Sultan gelinliği ve gelin tacı ise göz kamaştırdı. Muhteşem Yüzyıl Kösem kıyafet detayları için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.