Muhteşem İkili 1.Bölüm Kıyafetleri

Yarın akşam kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluşarak görücüye çıkacak olan sezonun en iddialı dizileri arasında yer alan Muhteşem İkili dizisi kıyafetleri de dizi kıyafetleri arasında oldukça iddialı kombinleri ile tanıtımları ile birlikte çok dikkat çekti.

Muhteşem İkili dizi kıyafetleri hem bayanların hem de bayların beğeneceği kıyafet kombinleri ile yakından takip edilecektir. Serseri ,ne yapacağı belli olmayan her zaman spor ve rahat bir tarz ile görünen Mert Barca kıyafetleri kadar; disiplinli, jilet gibi takım elbise kombinleri ile Mustafa Kerim Can MKC kıyafetleri de çok beğenilecek.

Muhteşem İkili kıyafetleri Özge Gürel Nilüfer kıyafetleri ve Öykü Karayel Yağmur kıyafetleri  ile hanımların çok beğenisini kazanacaktır. İki güzel ve şık hanım , farklı tarzlara hitap edecekler.Avukat Yağmur kıyafetleri kadar özgür ruhlu kendi işini yapan Nilüfer kıyafetleri yakın takipte olacaktır.

Muhteşem İkili Oyuncuları:

İbrahim Çelikkol – Mert Barca

Kerem Bürsin – Mustafa Kerim Can

Özge Gürel – Nilüfer

Öykü Karayel – Yağmur

Engin Şenkan – Feridun Barca

Zafer Algöz – Yüksel

Eren Hacısalihoğlu – Demiray Hazan

Bora Koçak – Semih Karan

Sabahattin Yakut – Volkan Önder

Özbek Kaplan -Metin Meriç

Alper Baytekin – Saffet

Gökay Müftüoğlu -Hasan

Onur Ayçelik – Barbaros

Su Demirel – Yasemin

Fatih Odabaş – Mehmet Kaan Can

Erden Alkan – Sabri Hoca

Alptekin Ertürk – Bekir Hazan

Muhteşem İkili Konusu :

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur.

İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

Muhteşem İkili 1.Bölüm 1 Kasım Kıyafetleri Foto Galerisi :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.